Zapisz swoje dziecko

Osiągnięcia

 

OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE


Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny".

Kategoria MALUCH - klasa 3 szkoły podstawowej
Anastazja Błażejewska - wynik bardzo dobry
Paweł Budzyński - wyróżnienie
Jan Szablewski - wyróżnienie
Szymon Skowron - wyróżnienie

Kategoria MALUCH - klasa 4 szkoły podstawowej
Tomasz Melonek - wyróżnienie

Kategoria BENIAMIN- klasa 5 szkoły podstawowej
Aleksander Błażejewski - wyróżnienie

Kategoria KADET- klasa 8 szkoły podstawowej
Adam Błażejewski - wyróżnienie
Alicja Ludwichowska - wyróżnienie

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

LAUREACI

Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - matematyka
Weronika Gut, kl. 3m - matematyka

FINALIŚCI

Stanisław Loch , kl. 3g - geografia
Krzysztof Tuszyński, kl. 3m - geografia, j. angielski
Dominika Janiszewska, kl. 3m - j. polski
Filip Maniecki, kl. 3m - j. polski
Sara Ghaemi, kl. 3g - j. angielski
Alicja Ludwichowska, kl. 8a - biologia, j. niemiecki
Cyprian Skrzypiński, kl. 8a - biologia
Barbara Szudejko, kl. 7b - biologa
Wiktor Wiśniewski, kl. 8i - informatyka, chemia
Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - j. niemiecki
Julia Bajerska, kl. 8i - j. niemiecki
Maja Trocha, kl. 8i - j. niemiecki
Anna Jagielska, kl. 8a - j. niemiecki
Amelia Glapiak, kl. 8a - j. niemiecki
Oliwia Zakrzewska, kl. 3g - j. niemiecki
Weronika Gut, kl. 3m - j. jniemiecki

XIV Megaolimpiada Wiedzy
Megaolimpijczyk Wiedzy: Anna Andruszkiewicz z kl. 8i - laureat z matematyki i j. niemieckiego
Chemia:
Wiktor Wiśniewski, kl. 8i - laureat
Alicja Ludwichowska, kl. 8a - finalista
J. niemiecki:
Alicja Ludwichowska, kl. 8a - laureat
Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - laureat
Anna Jagielska, kl. 8a - laureat
J. polski
Filip Maniecki, kl. 3m - laureat
Matematyka
Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - laureat
Adam Błażejewski, kl. 8i - laureat
Weronika Gut, kl. 3m - laureat
Oliwia Zakrzewska, kl. 3g - finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Liga Matematyczna
Anna Andruszkiewicz - kl.8i - laureat
Adam Błażejewski - kl.8i - laureat
Alicja Ludwichowska- kl. 8a - finalista

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Sara Ghaemi, kl. 3g - laureat

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE


Szkolny "Jesienny konkurs recytatorski" dla uczniów klas 0-III
I miejsce: Anastazja Błażejewska z kl.III,
II miejsce: Oliwia Winiarkiewicz z kl.II oraz Olena Lutsiv z kl.III,
III miejsce: Jan Szablewski z kl.III.
Wyróżnienia: Hanna Glapiak z kl.II oraz Agnieszka Zawadzka z kl.I

Wojewódzki Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad światem Cicha Noc"
I m-ce - Zespół "Małe Kaziuki" (w kategorii klas I-III) w składzie: Aleksandra Muła, Oliwia Winiarkiewicz, Anastazja Błazejewska, Olena Lustiv, Bartosz Michalski, Adam Śliwski.
I m-ce Zespół "Kaziuki" (w kategorii klas IV-VI) w składzie: Katarzyna Melonek, Natalia Paszkowska-Stusik, Tymon Świniański, Katarzyna Jagłowska, Amelia Ludwichowska, Leopold Rachoń.
II m-ce "Kaziukowy Zespół" w kategorii (14-19 lat) w składzie: Klaudia Piotrowska, Zofia Śliwska, Anna Andruszkiewicz, Julia Oskarbska, Michał Dalach, Jakub Kaczmarek, Stanisław Loch, Paweł Szweda.

Wojewódzki Konkurs Recytatorski - Lubię Poezję
Karolina Zawadzka, 3m gim. - III m-ce
Inga Fijołek, 3m gim. - wyróżnienie.

Szkolny konkurs plastyczny z okazji Dnia Ziemi klasy starsze: I m - Barbara Szudejko,
II m - Klaudia Piotrowska,
III m - Pola Kos -Kleysa
klasy młodsze: Im - Anastazja Błążejewska,
II m - Hanna Glapiak,
IIIm - Hanna Szczepańska, Zofia Gregorczyk, Monika Neyman
wyróżnienia - Edyta Krzykalska, Aleksandra Muła, Anna Kokosińska, Jan Szablewski


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Mistrzostwa Gdańska w roku szkolnym 2018-2019 (badminton)
- złoty medal - drużyna: Julia Bajerska, Alicja Ludwichowska, Weronika Gut
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Badmintonie Dziewcząt
- brązowy medal - drużyna: Julia Bajerska, Alicja Ludwichowska, Weronika Gut

Mistrzostwa Gdańska w unihokeju dziewcząt
- srebrny medal - drużyna: Milena Pawłowska, Amelia Ludwichowska, Nina Jarowicz, Karolina Giesek, Maria Staszkiewicz, Karolina Laskowska, Katarzyna Melonek, Emilia Adamczyk , Pola Kos-Kleysa, Agnieszka Gołaszewska, Alicja Skowron, Katarzyna Jagłowska, Kalina Kubik.

Mistrzostwa Świata Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic oraz V Grand Prix Fitness
- II miejsce w konkursie międzynarodowym i I miejsce w konkursie ogólnopolskim - Wiktoria Lis

Międzynarodowym Turnieju Judo "GDAŃSKIE LWY"
-srebrne medale - Jan Sobiech, Krzysztof Krot
- brązowy medal - Bartosz Michalski
- V m-ce Szymon Trawicki i VII m-ce Tymon Trawicki

Żukovia Judo Cup 2019
- II miejsce - Kasper Chybczyński
- V miejsce – Katarzyna i Tomasz Melonek

OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Kangur:
Skowron Szymon (kl.2m) laureat,
Błażejewska Anastazja (kl.2m) bardzo dobry,
Bąk Julia (kl.2m) wyróżnienie,
Inglot Blanka (kl.2m) wyróżnienie
Błażejewski Aleksander (kl.4d) wyróżnienie
Szwagierczak Małgorzata (kl.6e) wyróżnienie
Jabłońska Mira (kl.6e) wyróżnienie
Ludwichowska Alicja (kl.7a) wyróżnienie
Andruszkiewicz Anna (kl.7i) wyróżnienie
Błażejewski Adam (kl.7i) wyróżnienie
Loch Stanisław (kl.2G gimn.) wyróżnienie
Kaczmarek Jakub (kl.2G gimn.) wyróżnienie
Dalach Michał (kl.2G gimn.) wyróżnienie
Chybicka Zuzanna (kl.3B gimn.) wyróżnienie

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe
Laureaci:
Anna Andruszkiewicz kl. 7i - język polski
Krzysztof Dardziński kl. III M gim - geografia
Blanka Dymiter kl. III M gim - język niemiecki
Magdalena Czyż kl. III B gim - język niemiecki
Finaliści:
Filip Maniecki kl. II M gim - język polski
Maria Terlecka kl. III B gim - matematyka
Oskar Kuchciński (kl. III M) - matematyka
Natan Tułodziecki (kl. II G gim) - informatyka

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE


Szkolny konkurs "Różaniec dla Matki Bożej"
1. miejsce - Edyta (kl.1b) i Robert (kl. 3a) Krzykalscy
2. miejsce - Katarzyna Jagłowska (kl.4d)
3. miejsce - Wojciech Wieruszewski (kl.3e)
Wyróżnienia: Hanna Glapiak (kl.1b) i Karolina Giesek (kl.3e)

XX Edycji Konkursu Plastycznego pt. ,,Gdańsk miastem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych”
Wyróżnienie w kategorii Plakat: Hania Staniszewska i Alicja Horaczyńska z kl.3a.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE



Igrzyska Młodzieży Szkolnej (badminton) 1.miejsce - zespół w składzie: Julia Bajesrka, Alicja Ludwichowska, Weronika Gut - finał Wojewódzkich Mistrzostw w Badmintonie

Mistrzostwa Polski Młodzików w judo
Kasper Chybczyński (7 m-ce)
Jowita Żywluk (7 m-ce)

Baltic Cup w Gdyni - Turniej im. Antoniego Reitera - zawody ,,To my Gdańskie Lwy"
Kasper Chybczyński, kl. VII I - dwa brązowe medale
Emilia Adamczyk, kl. III E - brązowy medal
Franciszek Przyszlak, kl. III A - brązowy medal
Stanisław Sobiech, kl. V K - V miejsce
Krzysztof Krot, kl. V K - V miejsce
Witek Poćwiardowski, kl. IV D - VII miejsce
Tomasz Melonek, kl. III A - VII miejsce

24 Bieg Oliwski
złote medale: Teodor Mauks, Zoe Scheffler - Skupny, Antonina Szymkiewicz, Julia Duchlińska, Dominika Janiszewska, Filip Maniecki, Szymon Tasiemski
srebrne medale: Emila Adamczyk, Paweł Pankiewicz, Iga Ławniczek, Wojciech Szymczak, Piotr Łąpieś, Krzysztof Dardziński, Anna Andrzejewska
brązowe medale: Amelia Ludwichowska, Antonina Jaśkiewicz, Mateusz Milkowski

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
98 0.15144205093384