Zapisz swoje dziecko
REKRUTACJA 2020/21

Rekrutacja

 

OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE

Kategoria MALUCH - klasa 3 szkoły podstawowej
Anastazja Błażejewska - wynik bardzo dobry
Paweł Budzyński - wyróżnienie
Jan Szablewski - wyróżnienie
Szymon Skowron - wyróżnienie

Kategoria MALUCH - klasa 4 szkoły podstawowej
Tomasz Melonek - wyróżnienie

Kategoria BENIAMIN- klasa 5 szkoły podstawowej
Aleksander Błażejewski - wyróżnienie

Kategoria KADET- klasa 8 szkoły podstawowej
Adam Błażejewski - wyróżnienie
Alicja Ludwichowska - wyróżnienie

LAUREACI

Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - matematyka
Weronika Gut, kl. 3m - matematyka

FINALIŚCI

Stanisław Loch , kl. 3g - geografia
Krzysztof Tuszyński, kl. 3m - geografia, j. angielski
Dominika Janiszewska, kl. 3m - j. polski
Filip Maniecki, kl. 3m - j. polski
Sara Ghaemi, kl. 3g - j. angielski
Alicja Ludwichowska, kl. 8a - biologia, j. niemiecki
Cyprian Skrzypiński, kl. 8a - biologia
Barbara Szudejko, kl. 7b - biologa
Wiktor Wiśniewski, kl. 8i - informatyka, chemia
Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - j. niemiecki
Julia Bajerska, kl. 8i - j. niemiecki
Maja Trocha, kl. 8i - j. niemiecki
Anna Jagielska, kl. 8a - j. niemiecki
Amelia Glapiak, kl. 8a - j. niemiecki
Oliwia Zakrzewska, kl. 3g - j. niemiecki
Weronika Gut, kl. 3m - j. jniemiecki

Megaolimpijczyk Wiedzy: Anna Andruszkiewicz z kl. 8i - laureat z matematyki i j. niemieckiego
Chemia:
Wiktor Wiśniewski, kl. 8i - laureat
Alicja Ludwichowska, kl. 8a - finalista
J. niemiecki:
Alicja Ludwichowska, kl. 8a - laureat
Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - laureat
Anna Jagielska, kl. 8a - laureat
J. polski
Filip Maniecki, kl. 3m - laureat
Matematyka
Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - laureat
Adam Błażejewski, kl. 8i - laureat
Weronika Gut, kl. 3m - laureat
Oliwia Zakrzewska, kl. 3g - finalista

Anna Andruszkiewicz - kl.8i - laureat
Adam Błażejewski - kl.8i - laureat
Alicja Ludwichowska- kl. 8a - finalista

 

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

I miejsce: Anastazja Błażejewska z kl.III,
II miejsce: Oliwia Winiarkiewicz z kl.II oraz Olena Lutsiv z kl.III,
III miejsce: Jan Szablewski z kl.III.
Wyróżnienia: Hanna Glapiak z kl.II oraz Agnieszka Zawadzka z kl.I

I m-ce - Zespół "Małe Kaziuki" (w kategorii klas I-III) w składzie: Aleksandra Muła, Oliwia Winiarkiewicz, Anastazja Błazejewska, Olena Lustiv, Bartosz Michalski, Adam Śliwski.
I m-ce Zespół "Kaziuki" (w kategorii klas IV-VI) w składzie: Katarzyna Melonek, Natalia Paszkowska-Stusik, Tymon Świniański, Katarzyna Jagłowska, Amelia Ludwichowska, Leopold Rachoń.
II m-ce "Kaziukowy Zespół" w kategorii (14-19 lat) w składzie: Klaudia Piotrowska, Zofia Śliwska, Anna Andruszkiewicz, Julia Oskarbska, Michał Dalach, Jakub Kaczmarek, Stanisław Loch, Paweł Szweda.

Karolina Zawadzka, 3m gim. - III m-ce
Inga Fijołek, 3m gim. - wyróżnienie.

II m - Klaudia Piotrowska,
III m - Pola Kos -Kleysa

klasy młodsze:
Im - Anastazja Błążejewska,
II m - Hanna Glapiak,
IIIm - Hanna Szczepańska, Zofia Gregorczyk, Monika Neyman
wyróżnienia - Edyta Krzykalska, Aleksandra Muła, Anna Kokosińska, Jan Szablewski

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

- złoty medal - drużyna: Julia Bajerska, Alicja Ludwichowska, Weronika Gut

- brązowy medal - drużyna: Julia Bajerska, Alicja Ludwichowska, Weronika Gut

- srebrny medal - drużyna: Milena Pawłowska, Amelia Ludwichowska, Nina Jarowicz, Karolina Giesek, Maria Staszkiewicz, Karolina Laskowska, Katarzyna Melonek, Emilia Adamczyk , Pola Kos-Kleysa, Agnieszka Gołaszewska, Alicja Skowron, Katarzyna Jagłowska, Kalina Kubik.

- II miejsce w konkursie międzynarodowym i I miejsce w konkursie ogólnopolskim - Wiktoria Lis

-srebrne medale - Jan Sobiech, Krzysztof Krot
- brązowy medal - Bartosz Michalski
- V m-ce Szymon Trawicki i VII m-ce Tymon Trawicki

- II miejsce - Kasper Chybczyński
- V miejsce – Katarzyna i Tomasz Melonek

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.15491604804993