You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

Koła przedmiotowe

23 września 2017

KOŁA PRZEDMIOTOWE I - III

  1. Matematyka G. Behnka
    Kl. II – piątek 14.45
    Kl. III – czwartek 15.30
  2. Język angielski J. Kobylański wtorek 14.15-15.00
  3. Język niemiecki A Walewska poniedziałek 14.30 - 15:10 (klasy I-II) oraz 15:10-15:50 (klasy III)
  4. Przyrodniczo-turystyczne D. Kłosińska wtorek 14.45 oraz „Spotkania z przyrodą”  (raz w miesiącu)
  5. Plastyczne M. Starzyk/E. Kwiatkowska
    Kl. I-II piątek 14.00-14.45
    Kl. III czwartek 14.45
  6. Teatralne (klasy I-IV) B. Niebrzydowska  czwartek 14.45
  7. Chór E. Adamowicz czwartek 14.30
  8. Szachy A. Libura wtorek, 14.45 -15:30 oraz 15:30 - 16:15
  9. Terapia – wg harmonogramu

KOŁA PRZEDMIOTOWE IV - VII

  1. Matematyka K. Matelska poniedziałek 15.25
    Matematyka (zajęcia uzupełniające) M. Zdebska czwartek, 15.25
  2. Język angielski J. Kobylański Brak chętnych
  3. Język niemiecki A. Miszk wtorek 15.25
  4. Spotkania z przyrodą I. Szeląg, D. Kłosińska wtorek/czwartek 17.00;
    „Spotkania z przyrodą” (raz w miesiącu)
  5. Nauka rysunku M. Świderska Klasy 4-7: środa 15.25
  6. Teatralne (klasy 5 -7) D. Wielgus czwartek, 15.15
  7. Chór E. Sulkowska poniedziałek 15.25
  8. Podstawy programowania W. Rajkowski VI – II gimn. wtorek 15:20
  9. Bieg na orientację I.Morawska czwartek 15.25

KOŁA PRZEDMIOTOWE – GIMNAZJUM

  1. Język polski – przygotowanie do konkursu przedmiotowego i egzaminu gimnazjalnego M. Sarama-Golec wtorek 15.25
  2. Matematyka - przygotowanie do konkursu przedmiotowego i egzaminu gimnazjalnego M. Zdebska czwartek 14.30
  3. Język angielski - przygotowanie do konkursu przedmiotowego i egzaminu gimnazjalnego D. Czerwińska środa 14.30
  4. Biologia - przygotowanie do konkursu przedmiotowego i egzaminu gimnazjalnego I Szeląg środa 14.30
  5. Chór E. Sulkowska poniedziałek 15.25
  6. Rysunek architektoniczny M. Świderska czwartek 15.25
  7. Dziennikarstwo (Gimnazjum) D. Wielgus czwartek 14.35
  8. Matematyka – zajęcia uzupełniające (klasy II) K. Matelska wtorek 15.25
  9. Język niemiecki – przygotowanie do konkursu A Miszk środa 14.35
  10. Chemia – przygotowanie do konkursu przedmiotowego i egzaminu gimnazjalnego J. Suberlak poniedziałek 14.35

Szkolne Koło Caritas (szkoła podstawowa, gimnazjum) – zostanie założone w naszej szkole ok. 15 października 2017 r.

ZUMBA (szkoła podtsawowa, gimnazjum i chętni rodzice) - piątek 15.30

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
74 0.058665990829468