You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

Nasza szkoła Honorowym Wolontariuszem Fundacji Hospicyjnej

23 kwietnia 2018

22 kwietnia odbyła się w Ratuszu Głównego Miasta uroczystość z okazji finału kampanii Pola Nadziei na Pomorzu 2018. Podczas tej uroczystości nasza szkoła, jako jedna z dwóch gdańskich szkół, otrzymała tytuł Honorowego Wolontariusza Fundacji Hospicyjnej! Dziękujemy naszym uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie we wspieranie szkolnego wolontariatu. 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
77 0.058093070983887