You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

Maraton w Bostonie 2018

24 kwietnia 2018


16.04.2018 odbył się 122 Maraton w Bostonie. Jest to najstarszy maraton na świecie rozgrywany nieprzerwanie od 122 lat. Po wielomiesięcznych przygotowaniach nadszedł dzień startu. Reprezentowaliśmy nasz kraj , naszą szkołę i nasz klub. Dodatkowo chcieliśmy wesprzeć naszego przyjaciela, który jest poważnie chory. Poprzez nasz bieg chcieliśmy dodać mu otuchy i siły do walki z chorobą. Pogoda w tym dniu była dla biegaczy niestety fatalna. Przez cały czas  zmagaliśmy się z bardzo silnym wiatrem,
ulewnym deszczem i temperaturą bliską 0 stopni. Jednak udało nam się wytrwać i szczęśliwie dotrzeć do mety. Nasze czasy trochę odbiegają od rekordów życiowych ( trener Paweł 3:07 , trener Piotr 3:16), ale przy tej pogodzie,  z tej trudnej bostońskiej trasy  nie dało się wycisnąć więcej. Przede wszystkim liczył się jednak cel.
Pamiętajcie, że stawianie sobie celów sportowych i nie tylko oraz ich realizacja  daje bardzo dużo radości.
Bardzo dziękujemy Dyrekcji Szkoły,  wszystkim kibicom, koleżankom i kolegom za wsparcie podczas biegu.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
78 0.036219120025635