You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

1 maja 2018

Dzień trzeciego maja to jedno z ważniejszych świąt narodowych w naszym kraju, co za tym idzie - dzień ten nie mógł przemknąć niepostrzeżenie w naszej szkole. Klasa 3B oraz 3M pod bacznym okiem pomysłodawcy scenariusza - Amadeusza Naworskiego - przygotowała przedstawienie, które genialne w swojej prostocie dotarło do każdego widza, nawet tego najmłodszego. Na szkolnych deskach teatru zagościły różnobarwne kostiumy, starodawne rekwizyty i historyczni, ważni dla nas Polaków bohaterowie. Razem z nimi cofnęliśmy się do lat minionych wydarzeń i właśnie w ten sposób sprawiliśmy, że historia w naszej szkole ożyła. Przedstawiony ciąg historycznych wydarzeń  - z uchwaleniem Konstytucji 3-go Maja w roli głównej - wprowadził nas w setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
78 0.035408020019531