You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

Wizyta nauczycieli z Norwegii

1 maja 2018

W ubiegły piątek, 27 kwietnia, gościliśmy w naszej szkole delegację nauczycieli z Norwegii, którzy przyjechali do Gdańska, aby zobaczyć, w jaki sposób funkcjonuje system szkolnictwa w Polsce. Spotykając się z nauczycielami i uczniami naszej szkoły byli pod wrażeniem otwartości i spontaniczności, z jaką zostali przyjęci. W rozmowie podsumowującej pobyt w naszej placówce stwierdzili, że panuje w niej przyjazna atmosfera przy zachowaniu dyscypliny i wzorowej organizacji. Mówili również o swojej pracy pedagogicznej i chętnie odpowiadali na pytania zarówno dorosłych, jak i dzieci. Otrzymaliśmy od naszych Gości album ilustrujący piękno przyrody norweskiej. Na zakończenie spotkania życzyliśmy im dobrego dalszego pobytu w Trójmieście i szczęśliwego powrotu do domu. 


On April 27th a group of teachers from Norway visited our school. They arrived in Gdańsk to see how the Polish educational system functions. While meeting with our teachers and pupils, the foreign guests were impressed by the openness and spontaneity with which they were received. Summing up their stay in our institution the teachers from Norway stated that our school had a friendly atmosphere as well as good discipline. Moreover, they characterised it as being well-organized. They also talked about their education job and willingly answered the questions from both grown-ups and children. As a gift from our guests, we received a book on Norwegian wildlife. In the end, we wished them an enjoyable stay in Tricity and a safe journey home.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
77 0.06202507019043