You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

SREBRNE PEREŁKI Z KAZIMIERZA

15 listopada 2018

Dużym sukcesem zakończył się rozegrany 14.11.2018 roku Finał Mistrzostw Gdańska w unihokeju dziewcząt. Nasze dzielne dziewczęta w doskonałym stylu wywalczyły tam srebrne medale! Po przejściu dwóch rund eliminacyjnych nasze ,,Perełki" znalazły się w Wielkim Finale wraz z trzema innymi szkołami. W półfinale zdecydowanie pokonały silny zespół 3 STO w stosunku 4:0. Mecz o złoty medal nasze rywalki rozstrzygnęły na swoją korzyść dopiero w trzeciej tercji . Wielkie brawa należą się Milenie Pawłowskiej , która została najlepszą zawodniczką naszej drużyny i dzielnej bramkarce Ninie Jarowicz. Jednak cały nasz zespół z każdą rundą eliminacji prezentował się coraz lepiej i naprawdę wszystkie ,,Perły" zasługują na gratulacje. One po prostu wywalczyły sobie ten srebrny medal po raz drugi w historii Naszej Szkoły ! Tak więc PEREŁKI górą !
Graliśmy w składzie: Milena Pawłowska, Amelia Ludwichowska, Nina Jarowicz, Karolina Giesek, Maria Staszkiewicz, Karolina Laskowska, Katarzyna Melonek, Emilia Adamczyk , Pola Kos-Kleysa, Agnieszka Gołaszewska, Alicja Skowron, Katarzyna Jagłowska, Kalina Kubik.
Zawody odbyły się w bardzo przyjaznej atmosferze , a chłopcy i dziewczęta wykazali się ogromnym szacunkiem dla przeciwnika i postawą fair play. Trenerem drużyny jest pan Paweł Chybczyński.
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
78 0.042659044265747