You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

MISTRZOSTWA GDYNI DZIECI W JUDO

21 stycznia 2019

Uczniowie naszej szkoły, w niedzielę 20.01.2019 r., wzięli udział w Mistrzostwach Gdyni w judo dzieci. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadła uczennica klasy 4 E Katarzyna Melonek , która w swojej kategorii wiekowej wywalczyła pierwsze miejsce zdobywając złoty medal. Wszystkie pojedynki zakończyła przed czasem i zaprezentowała bardzo wysoki poziom sportowy. Pozostałymi reprezentantami naszej szkoły byli : Tomasz Melonek 4E, Jan Sobiech I A , Stanisław Sobiech 6 i.
 
Gratulujemy udziału i dziękujemy za godne reprezentowanie SZKOŁY I KLUBU.
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
78 0.045296907424927