You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

DNI OTWARTE SZKOŁY

2 marca 2019

W sobotę 2 marca w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte.  Odwiedzający mieli okazję zobaczyć lekcje pokazowe z języków obcych (języka angielskiego i niemieckiego) oraz trening judo. W sali komputerowej można było przetestować grę stworzoną przez uczniów klas czwartych w ramach zajęć programowania. Poza tym każdy zainteresowany mógł otrzymać wyczerpującą informację na temat oferty naszej szkoły. 

Szkołę odwiedziło sporo rodzin z dziećmi, które bardzo dobrze czuły się w naszych murach. Poznacie ich we wrześniu :).

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
77 0.054651975631714