You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

Pasowanie na ucznia

2 listopada 2021

29 października 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia klasy 1a.

To dzień szczególny dla naszych Pierwszoklasistów, który pozostanie na długo w pamięci każdego z nich. Od dzisiaj dzieci oficjalnie stały się częścią naszej szkolnej społeczności. Z wielkim zapałem i całym sercem recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Ksiądz Dyrektor Krzysztof Mudlaff pasował ich na ucznia Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Kazimierza w Gdańsku. Po uroczystości nastąpiła celebracja tego jakże ważnego wydarzenia naszych Pierwszoklasistów.

Witamy serdecznie i życzymy mnóstwo sukcesów oraz radości!

 

Pozdrawiam

Agata Jaedtke

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
78 0.046409130096436