You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

Nowy biskup pomocniczy

11 lipca 2022

Mamy nowego nowego biskupa pomocniczego!!! Serdecznie witamy i życzymy wielu Łask oraz Darów Ducha Świętego dla tego szczególnego posługiwania. To powód szczególnej radości społeczności naszej szkoły, gdyż ksiądz Piotr wielokrotnie rozmawiał z nowym Dyrektorem o naszej szkole i interesował się jej funkcjonowaniem. Witamy Przyjaciela naszej szkoły!

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
77 0.059684038162231